•     Telefon / Whatsapp     +90 505 120 3334
 • Hakkımızda

  ARTIBİR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

  Levha Kayıt G-0098-MTYZ

   

  Kuruluş amacı bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarını karşılamak olan  Artı Bir Sigorta ve Aracılık Hizmetleri   2009 yılından  beri “ önce kaliteli hizmet “ misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

   

  Önce  Kaliteli Hizmet

  Kurumsal Güvenilirlikten, Bireysel Çözümlere
  Artı Bir Sigorta Aracılık Hizmetleri , Sigorta sektöründeki yerel ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, değişikliklere hızla uyum sağlayan yapısıyla , digital sigortacılık  alanında adından söz ettiren onlinesigortam.com portalınıda bünyesinden  barındırmaktadır. 

   

  Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi, Alternatif Çözümler

   

  Artı Bir Sigorta ,  kurumsal ve bireysel müşterilerine Alacak Sigortaları Elementer, Sağlık, ve Hayat Sigortaları branşlarında hizmet vermektedir.

  Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle sağlam ilişkiler kuran Artı Bir Sigorta ; kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile standart çözümler sunmak yerine, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklılığını ortaya koymaktadır. Uygulamada çıkan problemlerde müşteri hakkını gözeterek çözümler sunarak yaygın bilgi paylaşımı ve tecrübesi neticesinde müşterilerinin avantajına olabilecek gelişmelerden süratle kendilerini haberdar edip, faydalandırmaktadır.

  Devlet Destekli Alacak Sigortası hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşın...

  +90 505 120 3334

  © 2020 Devlet Destekli Alacak Sigortası
  Artı Bir Sigorta web sitesidir. Tüm hakları saklıdır.